شرایط ارسال رایگان در آریاکید

مشتریان عزیزی که مبلغ سفارششان بیش از ۳۰۰ هزار تومان باشد می توانند ازشرایط ارسال رایگان بهره مند شوند و بدون پرداخت هزینه حمل سفارش خود را در هر نقطه از کشور دریافت نمایند.

شرایط تحویل کالا در سراسر کشور

همه تلاش همکاران ما در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی و کالای کودک و نوجوان آریاکید بر این است که حساسیت شما درمورد نحوه و کیفیت ارسال و تحویل کالای خریداری شده در روش ارسال کالا اعمال شود.

شرایط ارسال در محدوده شهر تهران

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک اختصاصی آریاکید صورت می گیرد.

سفارشات ثبت شده در هر روز در همان روز و یا حداکثر صبح روز کاری بعد تحویل مشتری می شوند.

درصورت درخواست آنی محصول توسط مشتری امکان ارسال آن با پیک اختصاصی با تقبل هزینه توسط مشتری وجود دارد.

محدوده خارج از شهر تهران

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق پست سفارشی و یا سایر همکاران آریاکید ارسال می شود.

برخی کالاها نیز مستقیما از طریق نمایندگیهای تامین کننده به شما تحویل داده خواهند شد.

در روش ارسال پستی، پس از پردازش سفارش و تحویل مرسوله به شرکت پست، ۳ تا ۷ روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد.

همکاران ما هر روز قبل از ساعت ۱۱ صبح مرسولات را به پست تحویل خواهند داد و کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید از طریق آدرس زیر و با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

http://itemtracking.post.ir

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، سفارشها از طریق سایر شرکت های مجاز طرف قرارداد ما برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال کالا بستگی دارد به :

  • آدرس تحویل گیرنده،
  • وزن مرسوله
  • و نوع سرویس حمل انتخاب شده.

در مورد اقلام پرحجم و یا سنگین که از طریق باربری ارسال می‌شود، شرایط ارسال رایگان تا محل باربری بوده و کالا در محل باربری شهر مورد نظر تحویل مشتری می‌گردد و مسئولیت انتقال از باربری تا آدرس مشتری به عهده مشتری خواهد بود.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست شما عزیزان برسد.