اخبار

ایران بازی انجمن فروشگاه های اینترنتی اسباب بازی

انجمن فروشگاه های اینترنتی اسباب بازی ایران بازی

وب سایت ایران بازی، به عنوان وب سایت انجمن در حال تاسیس فروشگاه های اینترنتی اسباب بازی و بازی فکری به آدرس www.iranbazi.org راه‌اندازی شد.

ماموریت این مجموعه عبارتست از:

  • کمک به افزایش اعتماد مردم به مجموعه فروشگاه‌های زیر مجموعه
  • اقدام به برگزاری رویدادهای مشترک در زمینه ترویج و فروش اسباب بازی با همکاری تولیدکنندگان
  • پشتیبانی قانونی از فروشگاه‌های همکار در نهادهای قانونگذاری و اجرایی

جشنواره فروش ویژه ایران بازی با شعار ” بازی عیدی دهیم” در اسفند 1399 به عنوان اولین اقدام مشترک فروشگاه‌های زیرمجموعه این تشکل درحال اجراست. در این رویداد 10 وب سایت فروش آنلاین اسباب بازی و بازی فکری به صورت یکپارچه جشنواره ای را همراه با تخفیفات ویژه و  جوایز ارزنده برای بازدیدکنندگان و علاقه مندان در نظر گرفته‌اند.

پس از ورود به سایت ایران بازی با کلیک روی لوگوی هر وب سایت می‌توانید وارد سایت آن فروشگاه تخصصی شوید و با بهره‌مندی از تخفیفات مناسب اقدام به خرید اینترنتی اسباب بازی مورد نظر خود نمایید.

برای شرکت در قرعه کشی و برنده شدن یک PS5 و 50 جایزه خرید 200 هزارتومانی می بایست پس از خرید به سایت فوق برگردید و شماره سفارش را همراه با مشخصات خود در فرم مربوطه وارد نمایید.

با آرزوی خریدی لذت بخش برای شما.

خبر تکمیلی ایران بازی

به لطف خدا قرعه کشی جشنواره در تاریخ چهارشنبه 18 فروردین 1400 با حضور نمایندگان فروشگاه‌های اینترنتی عضو برگزار شد.

مراسم قرعه کشی نیز بصورت لایو در اینستاگرام iranbazifestival@ منتشر گردید.

برندگان جایزه ویژه(PS5) و 50 جایزه 200 هزارتومانی در فرآیند قرعه کشی مشخص شدند و اسامی آن‌ها در پیج اینستاگرام ایران بازی و همینطور صفحه اینستاگرام فروشگاه‌های همکار اعلام شد.

همچنین برندگان آریاکید نیز بصورت مستقیم اطلاع رسانی شدند و برندگان جوایز 200 هزار تومانی می توانند با مراجعه به وب سایت فروشگاه اینترنتی اسباب بازی و کالای کودک و نوجوان آریاکید تا سقف 200 هزارتومان بصورت رایگان خرید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *