مقالات راهنمای خرید والدین

آهنگ ماشین شارژی چگونه تغییر می کند؟ از سفارش سازی موزیک تا قطع با چند روش آسان

آهنگ ماشین شارژی چگونه تغییر میکند؟(از سفارشسازی موزیک تا قطع با چند روش آسان)

ماشین های شارژی درست مانند یک ماکت از خودروهای واقعی در سایز کوچک هستند که آرزوی کودک شما را نه تنها برای رانندگی محقق کرده و تا ساعت‌ها سرگرم می‌کند بلکه با داشتن امکانات پخش موسیقی سه بخش مهم از وجود کودکتان را به صورت همزمان به تکاپو می‌اندازد و آن عقل، احساس و جسم اوست.

از طرفی کودکان بازی و سرگرمی با موسیقی را بیشتر دوست دارند و پخش موسیقی هنگام رانندگی با ماشین شارژی حس خوشایندی به آن‌ها میدهد. یکی از جذابترین امکانات ماشین شارژی پخش موسیقی است که امکان سفارشی‌سازی موسیقی دلخواه کودک از روش‌های مختلف را میسر می‌نماید.

از آن جایی که بسیاری از شما والدین محترم به این موضوع واقف هستید برای شما شاید این سوال پیش بیاید که چه طور می‌توان آهنگ ماشین شارژی را با توجه به روحیات فرزندمان گذاشته یا تغییر دهیم.

آهنگ ماشین شارژی چگونه تغییر می کند؟

آهنگ ماشین شارژی:

آهنگ ماشین شارژی:

آهنگ ماشین شارژی به روش‌های مختلف قابل پخش و تغییر است که از جمله می‌توان به اتصال از طریق سیستم صوتی SD CARD ، AUX، پورت USB، بلوتوث، MP3 و… اشاره کرد و در ادامه نحوه استفاده از این امکانات برای شما توضیحات مختصری داده می‌شود.

اتصال به سیستم صوتی از طریق AUX

اتصال به سیستم صوتی از طریق :AUX

اتصال به سیستم صوتی از طریق :AUX

کابل AUX یک کابل تک‌باند است که دو طرفش مثل هم و وظیفه آن انتقال صدا می‌باشد.

شما می‌توانید برای پخش موسیقی‌های گوشی خود از طریق این کابل، تلفن همراه خود را به سیستم صوتی ماشین شارژی وصل نموده وسفارشی‌سازی آن برای موسیقی دلخواه کودکتان را انجام دهید.

از مزایایی آن می‌توان به عدم قطع و وصل شدن موسیقی هنگام بازی فرزندتان با ماشین شارژی اشاره کرد. ولی معایبی که دارد با توجه با ارتعاشات تلفن همراه که برای کودکان مضر است بهتر است از این روش زیاد استفاده ننمایید.

اتصال به سیستم صوتی از طریق SD CART

اتصال به سیستم صوتی از طریق SD CART:

اتصال به سیستم صوتی از طریق SD CART:

با ذخیره موسیقی‌هایی در حافظه رم SD CART و قرار دادن کارت در درگاه تعبیه شده در ماشین شارژی امکان پخش آهنگ با تغییر آن وجود دارد. در این روش احتمال قطع و وصل شدن موسیقی بسیار کم است و به لحاظ ایمنی و سلامت برای کودکان بهتر می‌باشد.

پورت USB

پورت : USB

پورت : USB

امروزه در هر خانه‌ای فلش با پورت USB وجود دارد و اگر تمایل به استفاده از موسیقی‌های داخل سیستم کامپیوتر یا لبتاپ خود هستید میتوان این موسیقی‌ها را به داخل فلش ریخته و از طریق پورت USB تعبیه شده در ماشین های شارژی موسیقی دلخواه خود را پخش نمایید.

این روش هم همچون روش SD CART احتمال قطع و وصل شدن موسیقی بسیار کم و ایمنی بالا تری دارد.

بلوتوث

بلوتوث:

بلوتوث:

در بیشتر گوشی‌ها این تکنولوژی موجود بوده و هست که می‌توان از طریق روشن کردن بلوتوث خود، دستگاه پخش صوت ماشین شارژی را پیدا کرده و آن‌ها را به هم متصل نمایید و این صورت با پخش هر موسیقی در تلفن همراه خود می‌توانید آن را از طریق سیستم صوتی ماشین شارژی بشنوید که در این روش احتمال قطع و وصل شدن بیشتر است و از آن جایی که خود تشعشعات بلوتوث نوعی ارتعاش محسوب می‌شود و برای سلامت کودکان مضر است بهتر است از این روش زیاد استفاده نشود.

MP3

MP3

MP3

شما می‌توانید موسیقی‌هایی که مناسب روحیات فرزندتان است و از شنیدن آن‌ها لذت می‌برد را به صورت MP3 برروی صفحه سی دی رایت کرده و با گذاشتن آن در ضبط ماشین شارژی موسیقی پخش نمایید.

در این روش نسبت به روش‌های قبل قطع و وصل شدن موسیقی بسیار کمتر بوده و ایمنی بالاتری دارد که بیشتر توصیه می‌شود.

در پایان باید بگوییم ماشین های شارژی که دارای پنل پخش موزیک با ورودی USB ،SD CARD ،AUX ، MP3، بلوتوث و… هستند مطمئنا استفاده از ماشین شارژی را برای کودک شما لذت‌بخش‌تر کرده و امکان پخش آهنگ دلخواه یا تغییر آن را برای کودکان بیشتر فراهم می‌نماید.

از طرفی یکی از مواردی که در تعیین قیمت ماشین های شارژی موثر می‌باشد همین پنل‌های پخش آهنگ است. چون خود ماشین های شارژی همانند سایر اسباب بازی های برقی موزیکال نیستند و تنها از طریق این پنل‌ها امکان پخش یا تغییر آهنگ امکان‌پذیر است. ولی نکته‌ای که مهم است این است که شما بیشتر از روشی استفاده نمایید که سلامت فرزندتان به مخاطره نیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *